Sign In

Remember Me

 Фермерски фестивал – София: УЛИЦА ХМЕЛ 3

 Фермерски фестивал – София: УЛИЦА ХМЕЛ 3

 🍺 🍺 🍺 За трета поредна година в края на септември ще проведем Фестивала на българската крафт бира „Улица Хмел“. 🍺 🍺 🍺

Утвърждаваме занаятчийството в храните и пивото като културно и социално явление и ги поставяме в центъра на вниманието (и на града), за да вдъхновим за бъдещо развитие и успехи.

В продължение на три дни (26, 27 и 28 септември) в парка пред НДК отново ще се наслаждаваме на най-доброто от българските крафт пивоварни. Огромно разнообразие от различните стилове бира – съвременни и традиционни – ще бъде представено от самите пивовари, които лично ще стоят зад щандовете и ще наливат бира, готови да си побъбрят с всеки любител на качественото пиво.

🍺🥨🥩 🥘🍇🍏🌶️ И тази година компания на бирата ще правят изкушения от крафт фууд сектора, бургери, барбекю, текс мекс кухня и, разбира се, натурални фермерски продукти.

🍺🎉🎱⛳️ Богата програма от съпътстващи събития, демонстрации, игри с дегустации и други забавления очакват големите любители на течния хляб.

🍺🎺🪕🎷 Всеки ден ще има музика на живо и DJ парти.

🍺 🍺 🍺 ВХОД СВОБОДЕН!

Фермерски фестивал София е част от Културния календар на Столична община.

Повече информация във Фейсбук: https://www.facebook.com/events/1506036193904536

Публикувано от

Напиши коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Към лентата с инструменти